LUTSK FOOD FEST

Lutsk Food Fest - Західний гастрономічний фестиваль їжі в Луцьку, котрий збирає в стінах Замку Любарта представників ресторанів, кафе, кондитерських, піцерій Луцька і не тільки.

Протягом двох днів кожен з учасників представляє відвідувачам новинки меню та вражає кулінарними шедеврами. Ексклюзивність блюд та спеціальні ціни – гарантовані.

Додатковою особливістю фестивалю є насичена розважальна програма, що включає в себе різноманітні майстер-класи, сімейні та молодіжні конкурси, дитячих аніматорів, виступи творчих колективів, DJ сети, а також безліч призів та подарунків!

Для нас ця подія - це можливість внести трішки радості і допомогти зробити дивовижне місто, яке ми називаємо домом, трохи кращим. Ми сподіваємося, що Ви приєднаєтеся до нас, насолодитесь чудовою кухнею, прекрасно проведете час і тим самим підтримаєте місцевих представників ресторанного бізнесу.

Перший Lutsk Food Fest відбувся в місті Луцьку 3-4 травня 2015 року. В ньому взяли участь більше 20 місцевих закладів та представників інших міст, а також виробників різноманітних делікатесів. Нас відвідали більше 10 000 лучан та гостей міста, які скуштували понад 30 000 страв.

Луцький замок є одним з унікальних куточків і найважливішим культурним надбанням Луцька. Замок розташований в історичному центрі міста, забезпечений під'їзними шляхами громадського транспорту. На сьогодні  на території замку проводиться близько 10 щорічних загальноміських заходів, серед них: «Ніч у Луцькому замку», «Меч Луцького замку», «Art Jazz Cooperation» і т.д. Також тут діють постійні виставки стародавніх будівельних матеріалів, дзвонів, зброї та книг.